• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Конструкційні матеріали різні

80 579.52 UAH з ПДВ
Номер: 2cdfe1c6b179409bafe56df3586ce3fb
Ідентифікатор договору: UA-2024-03-20-009948-a-c1
Замовник: КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ТОВ "Епіцентр К"
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору: 19/24
Дата підписання: 08.04.2024 23:59
Період дії договору: 08.04.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Сума договору: 80 579.52 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 429.92 UAH)
Оплачено: 80 579.52 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 429.92 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стик для плiнт.п/м пiд проводку"Тис" Срiбло
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 24 штука
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 27631, Україна, Кіровоградська область, с.Катеринівка, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, 8 На карті
Кутик внутр.для плiнтyса п/м пiд пров "Tic" Срiбло
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 16 штука
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 27631, Україна, Кіровоградська область, с.Катеринівка, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, 8 На карті
Кутик зовн. для плiнтyса п / м пiд пров"Тiс" Срiбло
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 16 штука
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 27631, Україна, Кіровоградська область, с.Катеринівка, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, 8 На карті
Кутик оздоблювальний арочний 10х20 (L=2.75M)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 16 штука
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 27631, Україна, Кіровоградська область, с.Катеринівка, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, 8 На карті
Лiнолеум Aктіва Болтон 4 (3м)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 216 метр квадратний
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 27631, Україна, Кіровоградська область, с.Катеринівка, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, 8 На карті
Пiдвiс «П» з гальван. покриттям 125мм
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 116 штука
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 27631, Україна, Кіровоградська область, с.Катеринівка, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, 8 На карті
Плiнтyс пiдлог.п/м п/пров.(2,5м) "Тис" Срiбло
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 48 штука
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 27631, Україна, Кіровоградська область, с.Катеринівка, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, 8 На карті
Поріжок алюмінієвий шир.30мм L= 2,7м (срібло)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 27631, Україна, Кіровоградська область, с.Катеринівка, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, 8 На карті
Цeмeнт М-500 (25 кг.)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 68 штука
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 27631, Україна, Кіровоградська область, с.Катеринівка, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, 8 На карті