• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Конструкційні матеріали різні

Код товару визначено згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 44112200-0 - Підлогове покриття. 44112200-0 - Підлогове покриття. 44112200-0 - Підлогове покриття. 44112200-0 - Підлогове покриття. 44112230-9 – Лінолеум. 44112100-9 – Навіси. 44112200-0 - Підлогове покриття. 44112200-0 - Підлогове покриття. 44111200-3-Цемент.

Завершена

111 635.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 558.18 UAH
Номер: e1fa475adaa84ddb90a7f3efdd7f6e02
Внутрішній номер закупівлі: 21075325
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-20-009948-a   
Замовник: КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олійник Аліна 0999095264 angelina-o1989@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 111 635.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.03.2024 15:22 - 25.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2024 15:22 - 28.03.2024 00:00
Аукціон: 28.03.2024 13:33 - 28.03.2024 14:02
Період кваліфікації: 28.03.2024 14:02 - 01.04.2024 14:22
Період завантаження договору: 07.04.2024 00:00 - 17.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴111 635.00 Конструкційні матеріали різні