• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля

207 435.35 UAH з ПДВ
Номер: a496eac5461e4b4dbc0f2425ae11f2f0
Ідентифікатор договору: UA-2024-01-14-000460-a-a3
Замовник: Катеринівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області
Постачальник: ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 20/24
Дата підписання: 10.04.2024 00:00
Період дії договору: 10.04.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Сума договору: 207 435.35 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 34 572.56 UAH)
Оплачено: 207 435.35 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 34 572.56 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 19
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 27631, Україна, Кіровоградська область, Овсяниківський ЗДО «Капітошка» – с. Овсяниківка, вул. Центральна, 24; Овсяниківська старостат - с.Овсяниківка, провул.Вишневий, 9;, Грузьківська гімназія - с.Грузьке, вул. Сабліна, 32-В. На карті

Внесені зміни

    Номер: 7babe220df9c47c08de0153baa5ca6e9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Узгодженого сторонами збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку, що відбулося з дня укладення договору про закупівлю (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вперше) або з дня останнього внесення змін до договору про закупівлю в частині зміни ціни (у разі збільшення ціни за одиницю товару за цим підпунктом вдруге і далі), за умови документального підтвердження такого коливання. Такі зміни до договору про закупівлю можуть бути внесені не раніше 90 днів з дня підписання договору про закупівлю або внесення до нього змін щодо збільшення ціни за одиницю товару за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Обмеження стосовно строків внесення змін до договору про закупівлю щодо збільшення ціни за одиницю товару не застосовується у разі зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії. Обмеження щодо збільшення ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків застосовується щодо кожного окремого випадку збільшення ціни за одиницю товару (без обмеження кількості змін). Змінена ціна за одиницю товару не повинна перевищувати 50 відсотків ціни за одиницю товару, що передбачена в початковому договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 14.10.2024 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ ВУГІЛЛЯ.pdf
    Номер: bd8bfd8d366b4a2384458386a57bad2b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 24.12.2024 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ ВУГІЛЛЯ ЗМЕНШЕННЯ.pdf