-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
СКАРГА на рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції ФОП Биховець Х.А. у закупі...- ID: UA-2026-08-11-011827-a.a1
- Замовник: УПРАВЛІННЯ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ФОП Биховець Христина Андріївна ЄДРПОУ: 3676807223ДК 021:2015: 42652000-1 Електромеханічні ручні інструментиПрийнята до розглядуБюджет закупівлі:
836 623.00 UAH без ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
СКАРГА на рішення замовника про визначення переможцем ТОВ «ДМ ПРОФ ТРЕЙД» (щодо надання не...- ID: UA-2026-06-11-013787-a.a2
- Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195
ФОП Биховець Христина Андріївна ЄДРПОУ: 3676807223ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіВідхиленоБюджет закупівлі:
639 136.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
СКАРГА на рішення щодо дискваліфікації пропозиції у закупівлі UA-2026-06-11-013787-a- ID: UA-2026-06-11-013787-a.a1
- Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195
ФОП Биховець Христина Андріївна ЄДРПОУ: 3676807223ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЄ відповідьБюджет закупівлі:
639 136.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
СКАРГА на рішення щодо дискваліфікації пропозиції у закупівлі UA-2026-06-18-012749-a- ID: UA-2026-06-18-012749-a.a1
- Замовник: Військова частина 9953
ФОП Биховець Христина Андріївна ЄДРПОУ: 3676807223ДК 021:2015: 44511110-9 Штикові лопатиЄ відповідьБюджет закупівлі:
275 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
СКАРГА на рішення щодо дискваліфікації пропозиції у закупівлі UA-2026-06-06-000074-a- ID: UA-2026-06-06-000074-a.a1
- Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382
ФОП Биховець Христина Андріївна ЄДРПОУ: 3676807223ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЄ відповідьБюджет закупівлі:
236 480.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Спрощена закупівля
СКАРГА на рішення щодо визначення переможця у закупівлі UA-2026-05-22-003402-a- ID: UA-2026-05-22-003402-a.a1
- Замовник: Військова частина Т0910
ФОП Биховець Христина Андріївна ЄДРПОУ: 3676807223ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗалишено без розглядуБюджет закупівлі:
310 250.00 UAH з ПДВ -