-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війн...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війни та військовослужбовців»
- ID: UA-2026-09-04-014098-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302766
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війн...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війни та військовослужбовців»
- ID: UA-2026-09-04-012011-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300688
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з міні-футболу серед ветеранів ві...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з міні-футболу серед ветеранів війни та військовослужбовців»
- ID: UA-2026-06-30-014424-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29697559
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення пільгових спортивних тренувань у спортивн...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення пільгових спортивних тренувань у спортивних залах для ветеранів війни та військовослужбовців
- ID: UA-2026-06-29-012461-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29683192
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення спортивних тренувань з плавання для ветер...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення спортивних тренувань з плавання для ветеранів війни та військовослужбовців
- ID: UA-2026-06-29-012452-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29683183
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з волейболу серед ветеранів вій...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з волейболу серед ветеранів війни та військовослужбовців»
- ID: UA-2026-06-29-012310-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29683040
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з кіберспорту серед ветеранів вій...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з кіберспорту серед ветеранів війни та військовослужбовців»
- ID: UA-2026-06-29-011858-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29682587
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення змагання з ЗФП (воркауту) серед ветеранів...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення змагання з ЗФП (воркауту) серед ветеранів війни та військовослужбовців
- ID: UA-2026-06-29-011808-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29682536
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з плавання серед ветеранів війни...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з плавання серед ветеранів війни та військовослужбовців»
- ID: UA-2026-06-29-011752-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29682478
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з шахів в рамках програми підтрим...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з шахів в рамках програми підтримки та адаптації ветеранів війни та військовослужбовців у медичних закладах»
- ID: UA-2026-06-29-011605-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29682329
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з плавання серед ветеранів війни...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з плавання серед ветеранів війни та військовослужбовців»
- ID: UA-2026-06-06-000573-a
- Дата створення : 06.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29458128
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з шахів в рамках програми підтри...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з шахів в рамках програми підтримки та адаптації ветеранів війни та військовослужбовців у медичних закладах»
- ID: UA-2026-06-06-000541-a
- Дата створення : 06.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29458096
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення пільгових спортивних тренувань у спортивн...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення пільгових спортивних тренувань у спортивних залах для ветеранів війни та військовослужбовців
- ID: UA-2026-04-14-011656-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28914313
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з шахів в рамках програми підтрим...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з шахів в рамках програми підтримки та адаптації ветеранів війни та військовослужбовців у медичних закладах»
- ID: UA-2026-04-06-012896-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28839235
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення змагання з ЗФП (воркауту) серед ветеранів...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення змагання з ЗФП (воркауту) серед ветеранів війни та військовослужбовців
- ID: UA-2026-04-06-012568-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28838908
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -