-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з міні-футболу серед ветеранів війни та військовослужбовців»
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-014424-a
Завершена
99 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5cd961d774844594b583ab4ae375dd2f
Внутрішній номер закупівлі:
29697559
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-014424-a
Замовник:
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26488105
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іван Іванович Криленко 380931496375 ivankrylenkodsms@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
99 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 17:43 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 17:43 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 12:37
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 08.07.2026 20:56
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 000.00 Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір з міні-футболу серед ветеранів війни та військовослужбовців»