• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з волейболу серед ветеранів війни та військовослужбовців»

Завершена

53 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 113d4655c38847a29753db2be05c7474
Внутрішній номер закупівлі: 29683040
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-012310-a   
Замовник: Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Контактна особа: Іван Іванович Криленко 380931496375 ivankrylenkodsms@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 53 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 22:14 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 22:14 - 07.07.2026 00:00
Аукціон: з 07.07.2026 11:43
Період кваліфікації: 07.07.2026 00:00 - 08.07.2026 20:52
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴53 000.00 Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з волейболу серед ветеранів війни та військовослужбовців»