-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спостереження за тривожною сигналізацією з реагуванням наряду поліції охорони (ДК...×-
Послуги спостереження за тривожною сигналізацією з реагуванням наряду поліції охорони (ДК 79710000-4 Охоронні послуги)
- ID: UA-2026-03-03-010363-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28483540
Комунальне підприємство "Київблагоустрій" виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Охоронні послуги, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015:79710000-4 (Послуги зі...×-
Охоронні послуги, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015:79710000-4 (Послуги зі спостереження за охоронною сигналізацією)
- ID: UA-2022-02-02-003365-c
- Дата створення : 02.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13913529
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Охоронні послуги, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015:79710000-4 (Послуги зі...×-
Охоронні послуги, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015:79710000-4 (Послуги зі спостереження за охоронною сигналізацією за кодом ДК 021:2015:79714000-2-Послуги зі спостереження).
- ID: UA-2020-11-20-005471-c
- Дата створення : 20.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7303559
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з охорони- ID: UA-2020-01-24-001384-b
- Дата створення : 24.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4351721
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги охорони та організації безпеки- ID: UA-2019-07-19-000548-a
- Дата створення : 19.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3598225
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з охорони- ID: UA-2018-12-22-000446-a
- Дата створення : 22.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2985251
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з охорони- ID: UA-2018-12-22-001212-b
- Дата створення : 22.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2985230
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з охорони адміністративної будівлі за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, кор...×-
Послуги з охорони адміністративної будівлі за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, корпуc 2
- ID: UA-2018-02-15-000187-a
- Дата створення : 15.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1789071
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги зі спостереження за станом та технічне обслуговування охоронної сигналізації, вста...×-
Послуги зі спостереження за станом та технічне обслуговування охоронної сигналізації, встановленої на об’єктах замовника, реагування на сигнал спрацювання охоронної сигналізації
- ID: UA-2018-01-15-000139-b
- Дата створення : 15.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1671727
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з спостереження за охоронною сигналізацією- ID: UA-2018-01-15-000132-b
- Дата створення : 15.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1645845
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Охоронні послуги» за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги зі спостереження за с...×-
«Охоронні послуги» за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги зі спостереження за станом та технічне обслуговування охоронної сигналізації, встановленої на об’єктах замовника, реагування на сигнал спрацювання охоронної сигналізації)
- ID: UA-2017-07-17-000512-c
- Дата створення : 17.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1117017
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги з охорони адміністратив...×-
Охоронні послуги за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги з охорони адміністративної будівлі за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, корпуc 2)
- ID: UA-2017-03-31-001740-b
- Дата створення : 31.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 798585
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з фізичної охорони Об’єкта- ID: UA-2017-01-20-000555-b
- Дата створення : 20.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 493693
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з фізичної охорони- ID: UA-2016-10-11-000229-c
- Дата створення : 11.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 262117
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 26199708ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониЗавершена -