-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з охорони адміністративної будівлі за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, корпуc 2
Тендер Prozorro UA-2018-02-15-000187-a
Торги відмінено
455 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 278.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 278.50 UAH
Номер:
210ec4b446a242ebba5da6e8f09bf357
Внутрішній номер закупівлі:
1789071
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-15-000187-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199708
-
Адреса:
03680, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 31, корпус 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козулін Євген +380444893149 kyivblago.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
455 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 278.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
13 600.00 UAH
Період уточнення:
15.02.2018 10:05 - 23.02.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2018 10:05 - 05.03.2018 18:00
Аукціон:
06.03.2018 13:14 - 06.03.2018 13:59
Період кваліфікації:
з 06.03.2018 13:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони адміністративної будівлі за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, корпуc 2
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
0610f87c58de40d1803c2ecb8a099ab0
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Торги на закупівлю Охоронні послуги за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги з охорони адміністративної будівлі за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, корпуc 2) (№ закупівлі у ЦБД UA-2018-02-15-000187-a) відмінено відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 31 Закону у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг.
Дата опублікування:
16.03.2018 11:30
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП " СПАРТА-ГРУП"
Оскарження: 06.03.2018 13:59 - 23.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35945172
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380957950540 sparta-grup@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, Київ, Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Оскарження: 06.03.2018 13:59 - 23.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
440 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.03.2018 14:43
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "СБ ВІП ГАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38611968
-
Контактна особа:
Борис Харченко +380673285552 ssvipguard@gmail.com
-
Адреса:
02095, Україна, Київ, м.Київ,, ВУЛИЦЯ АННИ АХМАТОВОЇ, будинок 32/18, офіс 161А
Початкова пропозиція
324 854.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 854.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
18
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-001"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39415179
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona001@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Початкова пропозиція
396 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
393 624.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40344845
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ" +380675739997 Spevak.r@ok-kardinal.com.ua http://www.ok-kardinal.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03039, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО, будинок 119, офіс 221
Початкова пропозиція
399 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
395 736.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
57
Скарги
0
ПП "Група охоронних компаній "Конгрес"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39397476
-
Контактна особа:
Радченко Олександр Миколайович +380960342172 gok_congres@ukr.net
-
Адреса:
02140, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бориса Гмирі, буд 1/2, кв. 64
Початкова пропозиція
435 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
6
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39605211
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА" +380688400918 k_bezpeka@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 02096, м.Київ, Дарницький район, ВУЛИЦЯ СІМФЕРОПОЛЬСЬКА, будинок 13-А, офіс 302
Початкова пропозиція
455 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
430 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
31
Скарги
0