• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Охоронні послуги» за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги зі спостереження за станом та технічне обслуговування охоронної сигналізації, встановленої на об’єктах замовника, реагування на сигнал спрацювання охоронної сигналізації)

Місце надання послуг: м. Київ, майданчики зберігання безхазяйного майна КП «Київблагоустрій» за адресами: вул. Народного Ополчення, 14, вул. Озерна, 3 вул. Богатирська,1-а Обсяг: 3 послуги (за місцем розміщення майданчиків для зберігання безхазяйного майнв) Детально вимоги до предмету закупівлі викладено у Додатку №3 до тендерної документації

Завершена

21 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 105.00 UAH
Номер: 95970d6e75084ccda0b5ec65f1fb107c
Внутрішній номер закупівлі: 1117017
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-07-17-000512-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВБЛАГОУСТРІЙ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Кліпа Іван Анатолійовича +380444893149 kyivblago.tender@mail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 21 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 105.00 UAH
Період уточнення: 17.07.2017 17:17 - 24.07.2017 18:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2017 17:17 - 03.08.2017 18:00
Аукціон: 04.08.2017 15:02 - 04.08.2017 15:29
Період кваліфікації: 04.08.2017 15:29 - 14.08.2017 14:29
Період завантаження договору: 10.08.2017 10:08 - 30.08.2017 10:08

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Охоронні послуги» за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги зі спостереження за станом та технічне обслуговування охоронної сигналізації, встановленої на об’єктах замовника, реагування на сигнал спрацювання охоронної сигналізації)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 3 послуга
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СБ "Статус"

Оскарження: 04.08.2017 15:29 - 19.08.2017 00:00
Початкова пропозиція 21 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.08.2017 12:14
Документи 9
Скарги 0
ПП "ШЕРИФ-ЗАХИСТ"

Оскарження: 08.08.2017 12:14 - 21.08.2017 00:00
Початкова пропозиція 15 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
14 595.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.08.2017 10:08
Документи 17
Скарги 0
Управління поліції охорони в м. Києві

Оскарження: 10.08.2017 10:08 - 25.08.2017 00:00
Початкова пропозиція 19 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
14 625.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2017 14:29
Документи 21
Скарги 0

Контракти

Номер: e00e448cb0104b38b34839afbbc3d06f
Ідентифікатор договору: UA-2017-07-17-000512-c-c1
Постачальник: Управління поліції охорони в м. Києві
Номер договору: 135/29/17/1/ТС-2017
Сума договору: 14 625.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 01.09.2017 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 135 29 17 1 ТС-2017 охорона (кнопки).pdf
p7s
sign.p7s