• Відкриті торги
  • КЕП

«Охоронні послуги» за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги зі спостереження за станом та технічне обслуговування охоронної сигналізації, встановленої на об’єктах замовника, реагування на сигнал спрацювання охоронної сигналізації)

Місце надання послуг: м. Київ, майданчики зберігання безхазяйного майна КП «Київблагоустрій» за адресами: вул. Народного Ополчення, 14, вул. Озерна, 3 вул. Богатирська,1-а Обсяг: 3 послуги (за місцем розміщення майданчиків для зберігання безхазяйного майнв) Детально вимоги до предмету закупівлі викладено у Додатку №3 до тендерної документації

14 625.00 UAH з ПДВ
Номер: e00e448cb0104b38b34839afbbc3d06f
Ідентифікатор договору: UA-2017-07-17-000512-c-c1
Постачальник: Управління поліції охорони в м. Києві
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис: Місце надання послуг: м. Київ, майданчики зберігання безхазяйного майна КП «Київблагоустрій» за адресами: вул. Народного Ополчення, 14, вул. Озерна, 3 вул. Богатирська,1-а Обсяг: 3 послуги (за місцем розміщення майданчиків для зберігання безхазяйного майнв) Детально вимоги до предмету закупівлі викладено у Додатку №3 до тендерної документації
Номер договору: 135/29/17/1/ТС-2017
Дата підписання: 01.09.2017 00:00
Період дії договору: 01.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 14 625.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 14 625.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Охоронні послуги» за кодом CPV – 79710000-4 за ДК 021:2015 (Послуги зі спостереження за станом та технічне обслуговування охоронної сигналізації, встановленої на об’єктах замовника, реагування на сигнал спрацювання охоронної сигналізації)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 3 послуга
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті