-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуг...×-
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)
- ID: UA-2019-04-22-000744-c
- Дата створення : 22.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3352734
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуг...×-
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)
- ID: UA-2019-04-22-000694-c
- Дата створення : 22.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3267658
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуг...×-
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)
- ID: UA-2019-04-22-000713-c
- Дата створення : 22.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3267612
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуг...×-
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)
- ID: UA-2019-04-04-003710-a
- Дата створення : 04.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3266306
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуг...×-
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)
- ID: UA-2019-02-18-002341-b
- Дата створення : 18.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3154731
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуг...×-
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)
- ID: UA-2018-08-31-001487-a
- Дата створення : 31.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2425310
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (оцінка майна)- ID: UA-2018-08-27-000824-a
- Дата створення : 27.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2309027
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (оцінка майна)- ID: UA-2018-08-27-000484-a
- Дата створення : 27.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2308428
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (оцінка майна)- ID: UA-2018-08-27-000415-a
- Дата створення : 27.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2308176
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (оцінка майна)- ID: UA-2018-08-27-000377-a
- Дата створення : 27.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2308070
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (оцінка майна)- ID: UA-2018-08-14-000647-b
- Дата створення : 14.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2271171
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (оцінка майна)- ID: UA-2018-08-14-000458-b
- Дата створення : 14.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2270902
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (оцінка майна)- ID: UA-2018-07-31-000844-b
- Дата створення : 31.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2227995
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (оцінка майна)- ID: UA-2018-07-31-000824-b
- Дата створення : 31.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2227979
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (оцінка майна)- ID: UA-2018-07-31-000794-b
- Дата створення : 31.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2227938
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області ЄДРПОУ: 34922678ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -