-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)
Тендер Prozorro UA-2018-08-31-001487-a
Завершена
760 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 600.00 UAH
Номер:
fda6d219ff1043d58979938c906f31d7
Внутрішній номер закупівлі:
2425310
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-31-001487-a
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34922678
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Замкова, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Купчинська +380988494435,+380677503403,+380958504985 info@rv.minjust.gov.ua http://rivnejust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
760 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 600.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
22 800.00 UAH
Період уточнення:
31.08.2018 16:15 - 07.09.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2018 16:15 - 17.09.2018 11:00
Аукціон:
18.09.2018 12:40 - 18.09.2018 13:01
Період кваліфікації:
18.09.2018 13:01 - 20.09.2018 17:41
Період завантаження договору:
18.09.2018 13:01 - 08.10.2018 13:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна
Кількість
289 послуга
Період постачання
08.10.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКСПЕРТ-РІВНЕ-КОНСАЛТ"
Оскарження: 18.09.2018 13:01 - 01.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35056717
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКСПЕРТ-РІВНЕ-КОНСАЛТ" +380677650249 keda@expert-rivne.com http://www.expert-rivne.com
-
Адреса:
Україна, 33013, Рівненська обл., місто Рівне, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 15
Оскарження: 18.09.2018 13:01 - 01.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
473 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
465 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.09.2018 17:41
Документи
20
Скарги
0
ТОВ Консалтингова компанія "Острів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38506047
-
Контактна особа:
Петенко Сергій Олександрович +380445212232 petenko@ostrov.ua
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, Київ, вул. Обухівська, буд. 135, офіс 35
Початкова пропозиція
547 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
470 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
bf6ef113d2ef4f948e68c8ddfcfc66cd
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-31-001487-a-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКСПЕРТ-РІВНЕ-КОНСАЛТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35056717
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКСПЕРТ-РІВНЕ-КОНСАЛТ" +380677650249 keda@expert-rivne.com http://www.expert-rivne.com
-
Адреса:
Україна, 33013, Рівненська обл., місто Рівне, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 15
Номер договору:
9
Сума договору:
465 650.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
01.10.2018 12:00
Статус:
Підписаний