• Відкриті торги
  • КЕП

Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)

465 650.00 UAH з ПДВ
Номер: bf6ef113d2ef4f948e68c8ddfcfc66cd
Ідентифікатор договору: UA-2018-08-31-001487-a-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКСПЕРТ-РІВНЕ-КОНСАЛТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАналіз за цим CPV
Номер договору: 9
Дата підписання: 01.10.2018 12:00
Період дії договору: 01.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 465 650.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 465 650.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна
Код ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Кількість 289 послуга
Період постачання 08.10.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 33000, Україна, Рівненська область, м. Рівне, Замкова, 29 На карті