• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)

Торги відмінено

644 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 5 000.00 UAH
Номер: d2b44f32d71c448d91bb1c49bbb29d86
Внутрішній номер закупівлі: 3267612
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-22-000713-c   
Замовник: Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області
Контактна особа: Лариса Купчинська +380988494435,+380677503403,+380958504985 info@rv.minjust.gov.ua http://rivnejust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 644 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 19 320.00 UAH
Період уточнення: 22.04.2019 12:00 - 27.04.2019 14:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2019 12:00 - 07.05.2019 14:00
Аукціон: з 08.05.2019 14:39

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)
Код ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Кількість 352 послуга
Період постачання 21.05.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул.Замкова 29 На карті

Інформація про скасування

Номер: 90c151955cac40b38d5a87a565b444b0
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: помилково повторно розміщено необхідні відомості щодо даної процедури
Дата опублікування: 22.04.2019 12:11
Статус:
Виконано