-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)
Тендер Prozorro UA-2019-04-22-000713-c
Торги відмінено
644 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 5 000.00 UAH
Період уточнення:
22.04.2019 12:00 - 27.04.2019 14:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим