-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)
Тендер Prozorro UA-2019-02-18-002341-b
Торги не відбулися
703 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 5 000.00 UAH
Номер:
ab5c5b4eaa914eb894d901c412f43dd0
Внутрішній номер закупівлі:
3154731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-18-002341-b
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34922678
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Замкова, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Купчинська +380988494435,+380677503403,+380958504985 info@rv.minjust.gov.ua http://rivnejust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
703 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
21 111.00 UAH
Період уточнення:
18.02.2019 17:17 - 23.02.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2019 17:17 - 05.03.2019 18:00
Аукціон:
06.03.2019 12:49 - 06.03.2019 13:28
Період кваліфікації:
06.03.2019 13:28 - 13.03.2019 16:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
(Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)
Кількість
375 послуга
Період постачання
18.03.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЄВРОЕКСПЕРТ ГРУП
Оскарження: 06.03.2019 13:28 - 24.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42504373
-
Контактна особа:
Свертока Євген Володимирович +380986680808 evroexpert.group@gmail.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-А, офіс 60
Оскарження: 06.03.2019 13:28 - 24.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
225 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
225 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.03.2019 16:11
Документи
27
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЕКСПЕРТ-РІВНЕ-КОНСАЛТ»
Оскарження: 13.03.2019 16:11 - 24.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35056717
-
Контактна особа:
Кеда Руслан 380677650249, 380677650249 keda@expert-rivne.com
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, Рівне, проспект Миру, 15
Оскарження: 13.03.2019 16:11 - 24.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
678 170.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
384 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.03.2019 16:17
Документи
20
Скарги
0
ТОВ Приватна експертна служба
Оскарження: 13.03.2019 16:17 - 24.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41073159
-
Контактна особа:
Кирилюк Павло Вікторович +380965685868 inbox.pes@gmail.com
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, Київ, вул. Миколи Лебедєва 6, офіс 20
Оскарження: 13.03.2019 16:17 - 24.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
605 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
385 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.03.2019 16:19
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛ-СВІТ"
Оскарження: 13.03.2019 16:19 - 24.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22338573
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛ-СВІТ" +380503708279 galswit@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 79070, Львівська обл., місто Львів, ПРОСПЕКТ ЧЕРВОНОЇ КАЛИНИ, будинок 53, квартира 11
Оскарження: 13.03.2019 16:19 - 24.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
698 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.03.2019 16:22
Документи
46
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО КОНСАЛТИНГ"
Оскарження: 13.03.2019 16:22 - 24.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32650907
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО КОНСАЛТИНГ" +380503805803 vyzvak@bdo.kiev.ua http://www.bdo.com.ua
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Кіровський район, вулиця Андрія Фабра, будинок 4
Оскарження: 13.03.2019 16:22 - 24.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
703 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
703 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.03.2019 16:24
Документи
20
Скарги
0