-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Експертні послуги з проведення оцінки арештованого майна)
Тендер Prozorro UA-2019-02-18-002341-b
Торги не відбулися
703 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 5 000.00 UAH
Період уточнення:
18.02.2019 17:17 - 23.02.2019 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим