-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) - Жорнавське ПНДВ
- ID: UA-2025-12-28-000364-a
- Дата створення : 28.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27791176
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) - Ново-Стужицьке ПНДВ
- ID: UA-2025-12-28-000355-a
- Дата створення : 28.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27791167
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) - Костринське ПНДВ
- ID: UA-2025-12-28-000343-a
- Дата створення : 28.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27791156
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №6 - Ужоцьке ПНДВ
- ID: UA-2025-10-24-002949-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26876032
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №5 - Лубнянське ПНДВ
- ID: UA-2025-10-24-002659-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26875728
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №3 - Костринське ПНДВ
- ID: UA-2025-10-23-009542-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26865801
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №1 - Жорнавське ПНДВ
- ID: UA-2025-10-23-009035-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26865283
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №4 - Костринське ПНДВ
- ID: UA-2025-10-14-002501-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26740621
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №2 - Жорнавське ПНДВ
- ID: UA-2025-10-14-002250-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26740378
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги, пов’язані з лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги із заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані з лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги із заготівлі деревини).
- ID: UA-2025-10-01-007404-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26610651
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лубнянське ПНДВ
- ID: UA-2025-09-10-007121-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26388395
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Ново-Стужицьке ПНДВ
- ID: UA-2025-08-13-009931-a
- Дата створення : 13.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26131692
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №5 - Ужоцьке ПНДВ
- ID: UA-2025-05-07-007599-a
- Дата створення : 07.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25225133
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №3 - Лубнянське ПНДВ
- ID: UA-2025-05-07-007350-a
- Дата створення : 07.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25224863
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі дер...×-
Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №4 - Ново-Стужицьке ПНДВ
- ID: UA-2025-04-11-008138-a
- Дата створення : 11.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24995407
Ужанський національний природний парк ЄДРПОУ: 30104729ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниЗавершена -