• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги, пов’язані із лісозаготівлею (код ДК 021:2015 – 77211100-3 Послуги з заготівлі деревини) Лот №2 - Жорнавське ПНДВ

Завершена

47 440.00 UAH без ПДВ
Номер: b9c0fc50bc2d48de933f3ffd08fc6612
Внутрішній номер закупівлі: 26740378
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-14-002250-a   
Замовник: Ужанський національний природний парк
Контактна особа: Іванна Кірик +380667443877 kirykiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-10-01-007404-a
Очікувана вартість: 47 440.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків квартал 15 виділ 28 - 92 куб.м.
Код ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревини
Кількість 92 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків, розкряжування на сортименти ділової та дров’яної лісопродукції, трелювання деревини квартал 15 виділ 28 - 60 куб.м.
Код ДК 021:2015: 77211100-3 Послуги із заготівлі деревини
Кількість 60 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СТАНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
Ціна пропозиції 47 440.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.10.2025 10:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 722159a832554acf812b0e1187ae2e52
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-14-002250-a-a1
Постачальник: СТАНКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
Номер договору: 32
Сума договору: 31 072.54 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучківквартал 15 виділ 28 - 92 куб.м.: 170.00000 UAH без ПДВ
Валка дерев, обрубка гілля, зачистка сучків, розкряжування на сортименти ділової та дров’яної лісопродукції, трелювання деревиниквартал 15 виділ 28 - 60 куб.м.: 530.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 14.10.2025 09:45
Статус:
Виконаний
PDF
Договір 32 від 14.10.25.PDF
PDF
Дод. угода №2 від 30.12.2025.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s