-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по збиранню соняшника зернозбиральним комбайном з водієм- ID: UA-2026-09-05-000116-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303040
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по збиранню соняшника зернозбиральним комбайном з водієм- ID: UA-2026-09-04-009265-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297956
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу (закупівля здійсн...×-
Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-06-16-013491-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-06-16-013491-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)
- ID: UA-2026-07-22-009414-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29883335
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по збиранню ранніх зернових культур зернозбиральним комбайном з водієм (закупівля...×-
Послуги по збиранню ранніх зернових культур зернозбиральним комбайном з водієм (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-06-30-015222-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-06-30-015222-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)
- ID: UA-2026-07-16-000953-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29828091
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по збиранню ранніх зернових культур зернозбиральним комбайном з водієм- ID: UA-2026-06-30-015222-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29698363
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу- ID: UA-2026-06-16-013491-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29557314
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу (закупівля здійсн...×-
Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-03-07-000143-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-03-07-000143-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)
- ID: UA-2026-05-15-010163-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29241848
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу- ID: UA-2026-03-07-000143-a
- Дата створення : 07.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28531147
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу: посів, вирощуван...×-
Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу: посів, вирощування та збирання озимої пшениці
- ID: UA-2025-09-26-011480-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26575009
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по збиранню соняшника зернозбиральним комбайном з водієм (закупівля здійснюється з...×-
Послуги по збиранню соняшника зернозбиральним комбайном з водієм (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2025-08-29-009955-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-08-29-009955-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)
- ID: UA-2025-09-17-002132-a
- Дата створення : 17.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26457199
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по збиранню соняшника зернозбиральним комбайном з водієм- ID: UA-2025-08-29-009955-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26284875
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по збиранню ранніх зернових культур зернозбиральним комбайном з водієм (закупівля...×-
Послуги по збиранню ранніх зернових культур зернозбиральним комбайном з водієм (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2025-06-11-005308-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-06-11-005308-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)
- ID: UA-2025-07-22-007512-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25941298
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по збиранню ранніх зернових культур зернозбиральним комбайном з водієм- ID: UA-2025-06-11-005308-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25569975
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу- ID: UA-2025-02-08-000275-a
- Дата створення : 08.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24361757
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу- ID: UA-2024-09-20-013276-a
- Дата створення : 20.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22661100
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка ЄДРПОУ: 02544974ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -