• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ОБРОБКА ЗЕМЕЛЬ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.

Торги не відбулися

5 499 949.77 UAH з ПДВ
Номер: 2bdc8921c5c5413491e1212e39250340
Внутрішній номер закупівлі: 29557314
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-16-013491-a   
Замовник: Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка
Контактна особа: Ірина Патрашко +380524120174 ptu36_buh@ukr.net https://ptu36.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 499 949.77 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.06.2026 17:03 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2026 17:03 - 24.06.2026 00:00
Аукціон: з 24.06.2026 15:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 499 949.77 Послуги з обробітку земель в обсязі повного сільськогосподарського циклу