-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по збиранню ранніх зернових культур зернозбиральним комбайном з водієм
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-015222-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЗБИРАННЯ УРОЖАЮ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Торги не відбулися
230 560.00
UAH з ПДВ
Номер:
627308e8c88c4ba8866c1d2d56dbe4c0
Внутрішній номер закупівлі:
29698363
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-015222-a
Замовник:
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544974
-
Адреса:
28200, Україна, Кіровоградська область, смт Новгородка, вул. Криворізька, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Патрашко +380524120174 ptu36_buh@ukr.net https://ptu36.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
230 560.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 20:20 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 20:20 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 14:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 560.00 Послуги по збиранню ранніх зернових культур зернозбиральним комбайном з водієм