-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Послуги по збиранню соняшника зернозбиральним комбайном з водієм
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-009265-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЗБИРАННЯ СОНЯШНИКА", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням очікуваного обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
257 583.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
21
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e714f11f15f9450a9464ddbb7bca74c0
Внутрішній номер закупівлі:
30297956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-009265-a
Замовник:
Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544974
-
Адреса:
28200, Україна, Кіровоградська область, смт Новгородка, вул. Криворізька, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Патрашко +380524120174 ptu36_buh@ukr.net https://ptu36.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
257 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:08 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:08 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:08 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:35
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
93c07b7c00604101999c2e9b2d0468dd
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відмінити відкриті торги по предмету закупівлі: «Послуги по збиранню соняшника зернозбиральним комбайном з водієм (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції)» з підстави, що передбачена згідно підпункту 1 пункту 50 Особливостей, а саме у разі: відсутності подальшої потреби в закупівлі послуг, зокрема, із зазначеною очікуваною вартістю предмета закупівлі.
Період оскарження:
05.09.2026 09:46 - 16.09.2026 00:00
Дата опублікування:
05.09.2026 09:46
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴257 583.33 Послуги по збиранню соняшника зернозбиральним комбайном з водієм