-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Нове будівництво захисної споруди цивільн...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) СПЕЦІАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО ЗА-ГОНУ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДСНС УКРАЇНИ за адресою: ______________ обл., м. ______________, вулиця __________________________, будинок ______, ______. Коригування.»
- ID: UA-2026-09-03-011425-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284815
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ....×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: ___________ обл., м. _______, вулиця ___________, будинок ____, ____». Коригування.»
- ID: UA-2026-09-03-010942-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284341
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Нове будівництво захисної споруди цивільн...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) СПЕЦІАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО ЗА-ГОНУ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДСНС УКРАЇНИ за адресою: ______________ обл., м. ______________, вулиця __________________________, будинок ______, ______. Коригування.»
- ID: UA-2026-08-25-012110-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30189470
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ....×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вулиця Собранецька, будинок 145Н, 145Ц». Коригування.»
- ID: UA-2026-08-19-005467-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30129088
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційперіод закінчився 10 годин назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ....×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вулиця Собранецька, будинок 145Н, 145Ц». Коригування.»
- ID: UA-2026-08-14-008978-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30092446
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за будівництвом об'єкта "Реконструкція казарм №13/2 і №13/4 на...×-
Технічний нагляд за будівництвом об'єкта "Реконструкція казарм №13/2 і №13/4 надбудовою третього поверху під багатоквартирні житлові будинки по вул. Космонавтів в м. Ніжині, Чернігівської області. Коригування 4 (Друга черга)"
- ID: UA-2024-08-01-004284-a
- Дата створення : 01.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22205209
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за будівництвом об'єкта «Реконструкція казарм №13/2 і №13/4 з надбу...×-
Технічний нагляд за будівництвом об'єкта «Реконструкція казарм №13/2 і №13/4 з надбудовою третього поверху під багатоквартирні житлові будинки по вул. Космонавтів в м. Ніжин, Чернігівської області. Коригування 3. (друга черга, додаткові роботи)»
- ID: UA-2023-12-21-022785-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20199583
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічний нагляд за виконанням робіт:«Будівництво огородження території спеціального авіац...×-
технічний нагляд за виконанням робіт:«Будівництво огородження території спеціального авіаційного загону залізобетонним парканом протяжністю 15,0км по вул. Космонавтів в м. Ніжині Чернігівської обл.»
- ID: UA-2023-12-21-011008-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20187800
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічний нагляд за виконанням робіт:«Нове будівництво Командно-диспетчерського пункту(пун...×-
технічний нагляд за виконанням робіт:«Нове будівництво Командно-диспетчерського пункту(пункту управління польотами) аеродрому “Ніжин” за адресою: Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Космонавтів (кадастровий номер земельної ділянки: 7410400000:01:028:0001). (Коригування)»
- ID: UA-2023-12-19-000635-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20128242
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робіт по об'єкту "Капітальний ремонт системи опал...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об'єкту "Капітальний ремонт системи опалення будівлі їдальні-кухні за адресою: вул. Космонавтів, буд. 78, м. Ніжин, Чернігівської області"
- ID: UA-2023-11-17-005421-a
- Дата створення : 17.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19676098
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за будівництвом об'єкта "Реконструкція казарм №13/2 і №13/4 з н...×-
Технічний нагляд за будівництвом об'єкта "Реконструкція казарм №13/2 і №13/4 з надбудовою третього поверху під багатоквартирні житлові будинки по вул. Космонавтів в м. Ніжині, Чернігівської області. Коригування 3" (Друга черга)
- ID: UA-2023-10-04-012407-a
- Дата створення : 04.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19177657
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за будівництвом об'єкта "Реконструкція казарм №13/2 і №13/4 з н...×-
Технічний нагляд за будівництвом об'єкта "Реконструкція казарм №13/2 і №13/4 з надбудовою третього поверху під багатоквартирні житлові будинки по вул. Космонавтів в м. Ніжині, Чернігівської області. Коригування 3" (Друга черга)
- ID: UA-2023-08-25-005246-a
- Дата створення : 25.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18778599
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за будівництвом об'єкта "Реконструкція казарм №13/2 і №13/4 з н...×-
Технічний нагляд за будівництвом об'єкта "Реконструкція казарм №13/2 і №13/4 з надбудовою третього поверху під багатоквартирні житлові будинки по вул. Космонавтів в м. Ніжині, Чернігівської області. Коригування 3" (Друга черга)
- ID: UA-2023-08-07-007622-a
- Дата створення : 07.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18604128
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за будівництвом об'єкта " Реконструкції з надбудовою пункту упр...×-
Технічний нагляд за будівництвом об'єкта " Реконструкції з надбудовою пункту управління інженерно-авіаційної служби на території спеціального авіаційного загону по вул.Космонавтів 90, в м.Ніжин,Чернігівської області
- ID: UA-2023-07-20-008802-a
- Дата створення : 20.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18459373
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робіт: "Нове будівництво Командно-диспетчерського пунк...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт: "Нове будівництво Командно-диспетчерського пункту (пункту управління польотами) аеродрому "Ніжин" за адресою: Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Космонавтів"
- ID: UA-2023-06-02-006005-a
- Дата створення : 02.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17974711
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33965532ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -