-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вулиця Собранецька, будинок 145Н, 145Ц». Коригування.»
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-005467-a
Оголошено українською мовою. Забезпечення не передбачено.
-
Подача пропозицій період закінчився 14 годин назад
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
період закінчився 14 годин назад
938 640.56
UAH без ПДВ
Номер:
fbc6a134e9ed434491c72037611ddddc
Внутрішній номер закупівлі:
30129088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-005467-a
Замовник:
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33965532
-
Адреса:
16603, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. КОСМОНАВТІВ, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любченко Максим +380938753780 lmvmaximus84@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
938 640.56 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 12:36 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 12:36 - 03.09.2026 09:00
Аукціон:
з 04.09.2026 11:31
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
4d0e151c1ae14c13999f20472d1779ac
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Торги скасовано так як торги на закупівлю «Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вулиця Собранецька, будинок 145Н, 145Ц». Коригування.» скасовані.
Період оскарження:
02.09.2026 11:21 - 13.09.2026 00:00
Дата опублікування:
02.09.2026 11:21
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴938 640.56 Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вулиця Собранецька, будинок 145Н, 145Ц». Коригування.»