-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: ___________ обл., м. _______, вулиця ___________, будинок ____, ____». Коригування.»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010942-a
Оголошено українською мовою. Забезпечення не передбачено.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
900 641.30
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
26
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
680979aaaadc4014ac3be57663f8fdf3
Внутрішній номер закупівлі:
30284341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-010942-a
Замовник:
СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33965532
-
Адреса:
16603, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. КОСМОНАВТІВ, 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любченко Максим +380938753780 lmvmaximus84@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
900 641.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 15:29 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 15:29 - 19.09.2026 09:00
Період оскарження:
03.09.2026 15:29 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 641.30 Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: ___________ обл., м. _______, вулиця ___________, будинок ____, ____». Коригування.»