• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вулиця Собранецька, будинок 145Н, 145Ц». Коригування.»

Оголошено українською мовою. Забезпечення не передбачено.

Торги відмінено

983 640.56 UAH без ПДВ
Номер: c443af8920f34613aebcbe19df4231c0
Внутрішній номер закупівлі: 30092446
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-008978-a   
Замовник: СПЕЦІАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Контактна особа: Любченко Максим +380938753780 lmvmaximus84@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 983 640.56 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 15:11 - 26.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 15:11 - 29.08.2026 09:00
Аукціон: з 31.08.2026 15:07

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 94c5fdfd3a8e480d834eaa1bced91308
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Помилка у розрахунку очікуваної вартості закупівлі.
Період оскарження: 19.08.2026 09:04 - 30.08.2026 00:00
Дата опублікування: 19.08.2026 09:04
Дата виконання: 30.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴983 640.56 Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вулиця Собранецька, будинок 145Н, 145Ц». Коригування.»