-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд за виконанням будівельних робіт: «Реконструкція закладу дошкільної освіт...×-
Авторський нагляд за виконанням будівельних робіт: «Реконструкція закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області. Коригування.»
- ID: UA-2025-09-19-010479-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26496290
РАУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22446206ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Реко...×-
Послуги зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області. Коригування.»
- ID: UA-2025-07-17-010982-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25909695
РАУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22446206ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги інженера-консультанта для здійснення функцій контролю та нагляду за будівельними р...×-
Послуги інженера-консультанта для здійснення функцій контролю та нагляду за будівельними роботами на об’єкті «Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області»
- ID: UA-2024-05-15-012299-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21568784
РАУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22446206ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд за виконанням робіт: "Реконструкція Раухівського закладу дошкільної...×-
Авторський нагляд за виконанням робіт: "Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська,смт Раухівка Березівського району Одеської області. Коригування"
- ID: UA-2024-05-15-008569-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21564993
РАУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22446206ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об'єкту "Реконструкція Раухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області. Коригування"
- ID: UA-2024-05-15-007700-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21564181
РАУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22446206ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
виконання робіт з технічного нагляду за будівництвом об'єкту:"Капітальний ремонт...×-
виконання робіт з технічного нагляду за будівництвом об'єкту:"Капітальний ремонт дитячого майданчику по вул.Гвардійська смт.Раухівка Березівського району Одеської області "
- ID: UA-2020-06-03-001834-a
- Дата створення : 03.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5166261
РАУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22446206ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -