-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд за виконанням будівельних робіт: «Реконструкція закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області. Коригування.»
Тендер Prozorro UA-2025-09-19-010479-a
Завершена
412 323.16
UAH з ПДВ
Номер:
a779f55eb38b44489051cb24743ca584
Внутрішній номер закупівлі:
26496290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-19-010479-a
Замовник:
РАУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22446206
-
Адреса:
67308, Україна, Одеська область, селище Раухівка, Одеська область, Березівський район, селище Раухівка, вул.Євгена Коновальця, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Біферт Інна Андріївна +380485695657 rauhivka-sr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Необхідність захисту прав інтелектуальної власності
Обґрунтування умови застосування:
З метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг зі здійснення авторського нагляду за виконанням будівельних робіт: «Реконструкція закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області. Коригування.» та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку необхідності захисту прав інтелектуальної власності, і укладення договору.
Очікувана вартість:
412 323.16 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Авторський нагляд за виконанням будівельних робіт: «Реконструкція закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області за адресою: № 64, вул. Гвардійська, смт Раухівка Березівського району Одеської області. Коригування.»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
67308, Україна, Одеська область, Березівський район, селище Раухівка, вулиця Євгена Коновальця, 64
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Копач Валентина Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1693207209
-
Контактна особа:
Копач Валентина Миколаївна 0972646856
-
Адреса:
67200, Україна, Одеська область, Іванівський район, село Бузинове, вул. Котовського, 73
Ціна пропозиції
412 323.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.09.2025 15:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8bcc3ab1e80241c5bced3b3bfecaa5d3
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-19-010479-a-c1
Постачальник:
ФОП Копач Валентина Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1693207209
-
Адреса:
67200, Україна, Одеська область, Іванівський район, село Бузинове, вул. Котовського, 73
Номер договору:
03-09/2025АН
Сума договору:
412 323.16 UAH з ПДВ
Сума договору:
343 602.63 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.09.2025 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
19.09.2025 00:00
Статус:
Розірваний