-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Шевченка в с. Мишкови...×-
Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Шевченка в с. Мишковичі Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-08-31-004741-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238036
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Загороди в с. Настас...×-
Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Загороди в с. Настасів Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-08-31-002353-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235651
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічний нагляд по об’єкту: «Поточний ремонт ділянки вул. Загороди в с. Настасів Тернопіл...×-
Технічний нагляд по об’єкту: «Поточний ремонт ділянки вул. Загороди в с. Настасів Тернопільського району Тернопільської області»
- ID: UA-2026-08-14-005727-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30089178
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за обєктом: Поточний ремонт ділянки вул. Енергетична в селищі Велика Бере...×-
Технічний нагляд за обєктом: Поточний ремонт ділянки вул. Енергетична в селищі Велика Березовиця Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2026-06-12-009778-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29525854
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за об'єктом: "Поточний ремонт ділянки вул. Івана Ф...×-
Здійснення технічного нагляду за об'єктом: "Поточний ремонт ділянки вул. Івана Франка в селищі Велика Березовиця, Тернопільського району, Тернопільської області"
- ID: UA-2026-06-09-004048-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29476570
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за обєктом: "Частковий капітальний ремонт адмінбудинку вул. Шептицьк...×-
Технічний нагляд за обєктом: "Частковий капітальний ремонт адмінбудинку вул. Шептицького, 118-Б, с. Петриків Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-05-19-004349-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29265007
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об'єктом: "Поточний ремонт ділянки вул. Дружби-бічна в селищ...×-
Технічний нагляд за об'єктом: "Поточний ремонт ділянки вул. Дружби-бічна в селищі Велика Березовиця Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-03-26-006190-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28736530
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об'єктом: "Поточний ремонт вул. Загребля в с. Настасів Терно...×-
Технічний нагляд за об'єктом: "Поточний ремонт вул. Загребля в с. Настасів Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-03-26-004925-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28735288
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об'єктом: "Поточний ремонт вул. Шевченка в с. Мишковичі Терн...×-
Технічний нагляд за об'єктом: "Поточний ремонт вул. Шевченка в с. Мишковичі Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-03-26-002203-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28732616
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об'єктом: "Поточний ремонт ділянки вул. Івана Франка в с. Пе...×-
Технічний нагляд за об'єктом: "Поточний ремонт ділянки вул. Івана Франка в с. Петриків Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-03-26-001203-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28731626
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об'єктом: "Капітальний ремонт прибудинкової території за ад...×-
Технічний нагляд за об'єктом: "Капітальний ремонт прибудинкової території за адресою: вул. Микулинецька, 36 в селищі Велика Березовиця Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-03-25-012628-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28727879
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги на здійснення технічного нагляду за об'єктом: "Капітальний ремонт прибуд...×-
Послуги на здійснення технічного нагляду за об'єктом: "Капітальний ремонт прибудинкової території за адресою: вул. Микулинецька, 46 в селищі Велика Березовиця Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-03-25-006398-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28721677
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги на здійснення технічного нагляду за об'єктом: "Поточний ремонт ділянки в...×-
Послуги на здійснення технічного нагляду за об'єктом: "Поточний ремонт ділянки вул. Галицька в селищі Велика Березовиця Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-03-25-003366-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28718611
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об'єктом: "Поточний ремонт ділянки вул. Вітишина в с. Велика...×-
Технічний нагляд за об'єктом: "Поточний ремонт ділянки вул. Вітишина в с. Велика Лука Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2025-12-08-008105-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27441537
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об'єктом: "Капітальний ремонт вул. Шкільна в с. Мишковичі Те...×-
Технічний нагляд за об'єктом: "Капітальний ремонт вул. Шкільна в с. Мишковичі Тернопільського району Тернопільської області. Коригування"
- ID: UA-2025-12-08-006426-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27439867
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -