-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Загороди в с. Настасів Тернопільського району Тернопільської області"
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-002353-a
Завершена
71 690.96
UAH з ПДВ
Номер:
19e63968c4e74a2cb450b690e951a147
Внутрішній номер закупівлі:
30235651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-002353-a
Замовник:
Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04393462
-
Адреса:
47724, Україна, Тернопільська область, селище Велика Березовиця, вулиця Микулинецька, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борсук-Бернадин Галина Павлівна +380973324718 galunabernadun@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
71 690.96 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Загороди в с. Настасів Тернопільського району Тернопільської області"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство "Тернопількомунінвест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32865587
-
Контактна особа:
Прика Марія Володимирівна 289449
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Київська 3а
Ціна пропозиції
71 690.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ef82b0e08031494baf312587695200a5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-002353-a-a1
Постачальник:
Комунальне підприємство "Тернопількомунінвест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32865587
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Київська 3а
Номер договору:
174/26
Сума договору:
71 690.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
59 742.47 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний