-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічний нагляд по об’єкту: «Поточний ремонт ділянки вул. Загороди в с. Настасів Тернопільського району Тернопільської області»
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-005727-a
Торги не відбулися
59 742.47
UAH без ПДВ
Номер:
ca3f4046fba04a50a918f105b1345db7
Внутрішній номер закупівлі:
30089178
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-005727-a
Замовник:
Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04393462
-
Адреса:
47724, Україна, Тернопільська область, селище Велика Березовиця, вулиця Микулинецька, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борсук-Бернадин Галина Павлівна +380973324718 galunabernadun@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
59 742.47 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 12:51 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 12:51 - 24.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 11:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴59 742.47 Технічний нагляд по об’єкту: «Поточний ремонт ділянки вул. Загороди в с. Настасів Тернопільського району Тернопільської області»