-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Шевченка в с. Мишковичі Тернопільського району Тернопільської області"
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004741-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
38 675.42
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
20
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
76c4558daff14f4f961e7be7814cec80
Внутрішній номер закупівлі:
30238036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004741-a
Замовник:
Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04393462
-
Адреса:
47724, Україна, Тернопільська область, селище Велика Березовиця, вулиця Микулинецька, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борсук-Бернадин Галина Павлівна +380973324718 galunabernadun@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
38 675.42 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:59 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:59 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:59 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 675.42 Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Шевченка в с. Мишковичі Тернопільського району Тернопільської області"