-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Шевченка в с. Мишковичі Тернопільського району Тернопільської області"
Оголошено тендер
46 410.50
UAH
Номер:
7d91a976b9dd428cb0c6837a31b20b4e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005663-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04393462
-
Адреса:
47724, Україна, Тернопільська область, селище Велика Березовиця, вулиця Микулинецька, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Великоберезовицька селищна рада Тернопільського району Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04393462
-
Адреса:
47724, Україна, Тернопільська область, селище Велика Березовиця, вулиця Микулинецька, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
46 410.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Шевченка в с. Мишковичі Тернопільського району Тернопільської області"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 12:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВелика Березовиця
Сума46 410.50 UAH