-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги зі страхування службових транспортних засобів)- ID: UA-2026-09-02-010263-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269034
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги зі страхування службових транспортних засобів)- ID: UA-2026-07-30-008648-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29955424
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги зі страхування службових транспортних засобів)- ID: UA-2026-07-30-008567-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29955340
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСК...×-
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))
- ID: UA-2025-11-12-004836-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27090165
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСК...×-
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))
- ID: UA-2025-10-03-011502-a
- Дата створення : 03.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26641630
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги, 66510000-8 (Добровільне страхування наземного транспорту (Каско))- ID: UA-2025-09-22-011147-a
- Дата створення : 22.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26511518
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги зі страхування службових транспортних засобів)- ID: UA-2025-09-19-010126-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26495928
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги зі страхування службових транспортних засобів)- ID: UA-2025-09-19-010059-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26495881
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги зі страхування службових транспортних засобів)- ID: UA-2025-09-19-009951-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26495771
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги зі страхування службових транспортних засобів)- ID: UA-2025-09-19-009892-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26495710
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги зі страхування службових транспортних засобів)- ID: UA-2025-09-19-009810-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26495624
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової в...×-
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
- ID: UA-2025-09-18-007249-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26477621
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з страхування транспорного засобу (КАСКО)- ID: UA-2025-02-27-011184-a
- Дата створення : 27.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24567815
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової в...×-
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
- ID: UA-2024-11-21-012307-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23348233
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСК...×-
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))
- ID: UA-2024-11-01-012264-a
- Дата створення : 01.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23107093
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05500871ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -