-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-004836-a
Детальна інформація про кількісні та якісні показники предмета закупівлі зазначена в додатках до тендерної документації закупівлі.
Завершена
55 834.00
UAH з ПДВ
Номер:
d1f7c22f63c24cbbb2a72c13fed94590
Внутрішній номер закупівлі:
27090165
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-004836-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05500871
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, Ковель, Волинська обл. м. Ковель. вул. Геологів 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Хомич Анна Сергіївна 380672103913 anna.khomych26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
55 834.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 11:19 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 11:19 - 20.11.2025 10:00
Аукціон:
21.11.2025 12:43 - 21.11.2025 13:06
Період кваліфікації:
21.11.2025 13:06 - 25.11.2025 16:56
Період завантаження договору:
01.12.2025 00:00 - 11.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 834.00 Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))