-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))
Оголошено тендер
55 834.00
UAH
Номер:
f482f8b67ee54b8293f66eb5937bedcf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-12-005460-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05500871
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, Ковель, Волинська обл. м. Ковель. вул. Геологів 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05500871
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, Ковель, Волинська обл. м. Ковель. вул. Геологів 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
55 834.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО))
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування:
12.11.2025 11:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума55 834.00 UAH