• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)

Завершена

105 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5b8bdb199b7a4be9af54f6146c00d7d2
Внутрішній номер закупівлі: 26477621
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-18-007249-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Хомич Анна Сергіївна 380672103913 anna.khomych26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 105 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.09.2025 13:12 - 26.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.09.2025 13:12 - 29.09.2025 10:00
Аукціон: з 30.09.2025 14:35
Період кваліфікації: 29.09.2025 10:00 - 30.09.2025 15:36
Період завантаження договору: 06.10.2025 00:00 - 16.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴105 000.00 Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)