• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)

Оголошено тендер

105 000.00 UAH
Номер: b454e5ca260c4d299d94258107115d45
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-18-008750-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 105 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 18.09.2025 13:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Код ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобів
Кількість 22 послуга
Період постачання до 09.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума105 000.00 UAH