-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних зас...×-
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-07-27-010803-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29921440
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 17 робочих днів
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування об'єктів нерухомого орендованого майна за класами страхування...×-
Послуги зі страхування об'єктів нерухомого орендованого майна за класами страхування 8 та 9
- ID: UA-2026-01-23-017489-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28040310
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страхування відповідальності підприємства перед третіми особами за класом страхування 13 (...×-
Страхування відповідальності підприємства перед третіми особами за класом страхування 13 (крім визначеної у класах 10, 11, 12)
- ID: UA-2025-12-05-015532-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27427070
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування майна, що орендується Комунальним підприємством по утриманню зелени...×-
Послуги зі страхування майна, що орендується Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Оболонського району м.Києва
- ID: UA-2025-12-04-018056-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27406974
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних зас...×-
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2025-06-18-013761-a
- Дата створення : 18.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25646981
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних зас...×-
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2025-06-09-011882-a
- Дата створення : 09.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25550987
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування майна, що орендується Комунальним підприємством по утриманню зелени...×-
Послуги зі страхування майна, що орендується Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Оболонського району м.Києва
- ID: UA-2024-12-06-017211-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23565402
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами- ID: UA-2024-12-06-015651-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23563854
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування майна, що орендується Комунальним підприємством по утриманню зелени...×-
Послуги зі страхування майна, що орендується Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Оболонського району м.Києва
- ID: UA-2024-11-26-017776-a
- Дата створення : 26.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23410774
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних зас...×-
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2024-05-30-004791-a
- Дата створення : 30.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21702156
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Добровільне страхування відповідальності перед третіми особами- ID: UA-2023-12-04-019826-a
- Дата створення : 04.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19893885
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних зас...×-
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2023-05-31-011836-a
- Дата створення : 31.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17953912
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування майна, що орендується Комунальним підприємством по утриманню зелени...×-
Послуги зі страхування майна, що орендується Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Оболонського району м.Києва
- ID: UA-2023-05-18-013930-a
- Дата створення : 18.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17825246
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників назе...×-
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2022-12-01-006787-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16057105
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників назе...×-
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2022-11-21-002982-a
- Дата створення : 21.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15931503
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -