-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-010803-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів. Детальна інформація про закупівлю наведена у Тендерній документації за предметом закупівлі.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 38 хвилин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 38 хвилин назад
360 230.00
UAH без ПДВ
Номер:
981b1aade88a4d1eb6f06498a35c4897
Внутрішній номер закупівлі:
29921440
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-010803-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416745
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, Московський проспект, буд.26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Литвин Анна Олександрівна +380444196915 kp.uzn.obolon2018@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
360 230.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 17:18 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 17:18 - 05.08.2026 12:00
Аукціон:
06.08.2026 12:54 - 06.08.2026 13:29
Період кваліфікації:
06.08.2026 13:29 - 01.09.2026 15:26
Період завантаження договору:
07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴360 230.00 Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів