• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Страхування відповідальності підприємства перед третіми особами за класом страхування 13 (крім визначеної у класах 10, 11, 12)

Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів. Детальна інформація про закупівлю наведена у Тендерній документації за предметом закупівлі.

Завершена

314 333.00 UAH без ПДВ
Номер: 57a502d04e604c1aa061aa2cefb93d1e
Внутрішній номер закупівлі: 27427070
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-05-015532-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
Контактна особа: Литвин Анна Олександрівна +380444196915 kp.uzn.obolon2018@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 314 333.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.12.2025 15:39 - 10.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2025 15:39 - 13.12.2025 00:00
Аукціон: з 15.12.2025 13:56
Період кваліфікації: 13.12.2025 00:00 - 17.12.2025 18:43
Період завантаження договору: 23.12.2025 00:00 - 02.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴314 333.00 Страхування відповідальності підприємства перед третіми особами за класом страхування 13 (крім визначеної у класах 10, 11, 12)