-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги зі страхування об'єктів нерухомого орендованого майна за класами страхування 8 та 9
Тендер Prozorro UA-2026-01-23-017489-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів. Строки надання послуг: період страхування – 1 рік відповідно до умов договору про закупівлю; орієнтовний строк дії договору до 31.03.2027. Детальна інформація про закупівлю наведена у Тендерній документації за предметом закупівлі.
Завершена
10 164.00
UAH без ПДВ
Номер:
49e8724d269946b7887a1e7fcfc6ccdb
Внутрішній номер закупівлі:
28040310
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-23-017489-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416745
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, Московський проспект, буд.26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Литвин Анна Олександрівна +380444196915 kp.uzn.obolon2018@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 164.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.01.2026 17:32 - 28.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2026 17:32 - 31.01.2026 23:00
Аукціон:
02.02.2026 15:30 - 02.02.2026 15:53
Період кваліфікації:
02.02.2026 15:53 - 12.02.2026 15:37
Період завантаження договору:
18.02.2026 00:00 - 28.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 164.00 Послуги зі страхування об'єктів нерухомого орендованого майна за класами страхування 8 та 9