-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (страхування транспортних засобів)- ID: UA-2026-09-02-004110-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262983
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відпов...×-
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
- ID: UA-2026-04-22-007861-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28991268
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відпов...×-
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
- ID: UA-2026-03-19-009757-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28663046
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності вл...×-
66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
- ID: UA-2025-02-06-010899-a
- Дата створення : 06.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24340057
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (страхування транспортних засобів:МТЗ-80,ЮМЗ-6,Т-...×-
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (страхування транспортних засобів:МТЗ-80,ЮМЗ-6,Т-156,АДД-4001,ЮМЗ-6КЛ)
- ID: UA-2024-12-11-015838-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23630460
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (страхування водіїв)- ID: UA-2024-12-11-013435-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23628090
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги(страхування автотранспортних засобів:АЕ0266КХ,АЕ5...×-
ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги(страхування автотранспортних засобів:АЕ0266КХ,АЕ5709ХІ,13747АА,2645ДНТ,16340АА,15365АА,15366АА,АЕ6761ВВ,АЕ6758ВВ,28842АА,02164АВ)
- ID: UA-2024-12-10-002515-a
- Дата створення : 10.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23594734
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (страхування об'єктів)- ID: UA-2024-11-01-006840-a
- Дата створення : 01.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23101770
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (страхування об'єктів)- ID: UA-2024-10-30-009811-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23077522
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (страхування пожежних дружин(команд))- ID: UA-2024-10-30-007159-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23074811
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (страхування екскаватора СО-2621)- ID: UA-2024-09-09-007254-a
- Дата створення : 09.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22525220
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (страхування транспортних засобів: FORD TRANSIT C...×-
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (страхування транспортних засобів: FORD TRANSIT CONNECT,AE8426 IT)
- ID: UA-2024-09-09-007118-a
- Дата створення : 09.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22524999
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (страхування транспортних засобів: OPEL VIVARO)- ID: UA-2024-08-12-001363-a
- Дата створення : 12.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22284000
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
66510000-8 Страхові послуги (SKODA OKTAVIA, ВАЗ 2131, УАЗ 330301, Причип ПГМФ)- ID: UA-2024-07-05-002192-a
- Дата створення : 05.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22002811
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
66510000-8 Страхові послуги (Екскаватор ЕО-2621Д)- ID: UA-2024-07-05-001524-a
- Дата створення : 05.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22002166
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас" ЄДРПОУ: 03564045ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -