-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2026-03-19-009757-a
Торги відмінено
163 241.50
UAH з ПДВ
Номер:
9703c94432f14c7685ddac9e7bd9ba69
Внутрішній номер закупівлі:
28663046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-19-009757-a
Замовник:
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03564045
-
Адреса:
52591, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, село Воронове, вул. Дніпровська, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Панова Валентина +380673385685 vell61166@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
163 241.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.03.2026 14:45 - 24.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2026 14:45 - 27.03.2026 00:00
Аукціон:
27.03.2026 11:31 - 27.03.2026 12:06
Період кваліфікації:
з 27.03.2026 12:06
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a1d96d97ca1e424c9ea135d02d843e99
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
ПРОТОКОЛ
ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ
«30» березня 2026 р. № 14/1 с. Воронове
Порядок денний:
1. Про відміну відкритих торгів на закупівлю Послуг з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015:66510000-8 -Страхові послуги, № UA-2026-03-19-009757-a) відповідно до пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі – Особливості).
2. Про оприлюднення в електронній системі закупівель підстави прийняття рішення про відміну відкритих торгів на закупівлю Послуг з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015:66510000-8 - Страхові послуги, № UA-2026-03-19-009757-a).
Під час розгляду першого питання порядку денного:
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Під час проведення закупівлі Послуг з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015:66510000-8 - Страхові послуги, № UA-2026-03-19-009757-a встановлено такі порушення: Замовником в Тендерній документації помилково не було передбачено надання Учасником обов’язкових документів, які відповідно до законодавства України, надають право на здійснення страхової діяльності та підтверджують фінансову стабільність, а саме: ліцензії на конкретні види страхування, свідоцтво про повне членство Моторного (Транспортного) страхового бюро України.
Зазначені порушення на цьому етапі закупівлі Послуг з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015:66510000-8 - Страхові послуги, № UA-2026-03-19-009757-a неможливо усунути чи виправити.
Виходячи з наведеного вище та враховуючи порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, які неможливо усунути необхідно, керуючись підпунктом 2 пункту 50 Особливостей, прийняти рішення про відміну відкритих торгів № UA-2026-03-19-009757-a.
Під час розгляду другого питання порядку денного:
Згідно з пунктом 50 Особливостей у разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення.
На виконання наведеної вище норми необхідно оприлюднити в електронній системі закупівель підстави прийняття рішення про відміну відкритих торгів на закупівлю Послуг з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015:66510000-8 - Страхові послуги, № UA-2026-03-19-009757-a згідно з підпунктом 2 пункту 50 Особливостей.
ВИРІШИЛА:
1. Відмінити відкриті торги на закупівлю Послуг з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015:66510000-8 - Страхові послуги, № UA-2026-03-19-009757-a відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей.
2. Оприлюднити в електронній системі закупівель підстави прийняття рішення про відміну відкритих торгів на Послуг з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015:66510000-8 - Страхові послуги, № UA-2026-03-19-009757-a, згідно з підпунктом 2 пункту 50 Особливостей.
Уповноважена особа
Провідний юрисконсульт Валентина ПАНОВА
Період оскарження:
30.03.2026 15:10 - 10.04.2026 00:00
Дата опублікування:
30.03.2026 15:10
Дата виконання:
10.04.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴163 241.50 ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)