-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
Оголошено тендер
163 241.50
UAH
Номер:
684c2863590b48c4a94c042f792fa6c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-19-011372-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03564045
-
Адреса:
52591, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, село Воронове, вул. Дніпровська, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03564045
-
Адреса:
52591, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, село Воронове, вул. Дніпровська, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
163 241.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування:
19.03.2026 14:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума163 241.50 UAH