-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-007861-a
Завершена
163 241.50
UAH з ПДВ
Номер:
2135072a840d49ddbd2553ddcb7b92e9
Внутрішній номер закупівлі:
28991268
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-22-007861-a
Замовник:
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03564045
-
Адреса:
52591, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, село Воронове, вул. Дніпровська, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Панова Валентина +380673385685 vell61166@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
163 241.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.04.2026 13:08 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2026 13:08 - 30.04.2026 00:00
Аукціон:
30.04.2026 15:30 - 30.04.2026 16:05
Період кваліфікації:
30.04.2026 16:05 - 05.05.2026 13:48
Період завантаження договору:
11.05.2026 00:00 - 21.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴163 241.50 ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)