• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)

Оголошено тендер

163 241.50 UAH
Номер: 0c90074808f34d31ba3346aba108a1c5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-22-006597-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас"
Замовник: Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас"
Очікувана вартість: 163 241.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 22.04.2026 11:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума163 241.50 UAH