-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2025-02-06-010899-a
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер:
900a6e01739c46b19ae149ea3b9f5286
Внутрішній номер закупівлі:
24340057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-06-010899-a
Замовник:
Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Дніпро-Західний Донбас"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03564045
-
Адреса:
52591, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, село Воронове, вул. Дніпровська, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Терешко +380980308198 prozorro@vodadzd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2025 14:48 - 11.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2025 14:48 - 14.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
14.02.2025 00:00 - 17.02.2025 10:57
Період завантаження договору:
23.02.2025 00:00 - 05.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 66510000-8 Страхові послуги